مقالات

اشتباهات رایج دراینستاگرام چیست؟

اشتباهات رایج دراینستاگرام چیست؟

در اين پست در مورد باورهاى اشتباه در اينستاگرام صحبت مي كنيم: 

۱- بن‌ شدن کاربران بدون اینکه بدانند. اینستاگرام به وضوح اعلام کرد که چنین چیزی صحت نداشته و بدون اطلاع و به خاطر کارهایی از جمله استفاده از هشتگ‌های زیاد، کاربری را بن نمی‌کند. برای مسائل مربوط به بد بودن بازخورد پست‌ها نیز این امر را به خاطر مارکتینگ بد دانسته نه بن شدن!

۲- شما صاحب هشتگ برند خود نیستید..شما به هیچ وجه صاحب هیچ هشتگی نیستید و کاربران به راحتی می‌توانند هشتگ برند شما را مورد استفاده قرار دهند بدون اینکه به مشکلات حق تالیف بر بخورند. در نظر داشته باشید که شما ممکن است صاحب برندی خاص باشید، اما صاحب هشتگ نیستید. 

۳- اینستاگرام پست‌های شما را پنهان می‌کند.مدت‌هاست اینستاگرام ساختار نمایش پست‌ها در تایم‌لاین را تغییر داده و با الگوریتمی پیچیده، بر اساس نوع کاربرد هر کاربر، علاقه‌مندی‌ها و پست‌هایی که پسند می‌کند، عکس‌هایی را در تایم‌لاینش نمایش می‌دهد. به این ترتیب پست‌هایی که برای کاربر از اهمیت بیشتری برخودارند نمایش داده می‌شد. البته اینستاگرام این امکان را به کاربر می‌دهد تا اگر بخواهد پست کاربر دیگری را از نمایش در تایم‌لاین منع کند بدون اینکه از دنبال کردن کاربر مورد نظر دست بردارد.

۴- خرید لایک و فالور كار خوبى هست.اینستاگرام مدت‌هاست که با برنامه‌های شخص ثالث که این امکان را ایجاد می‌کردند برخورد کرده و دسترسی آن‌ها را می‌بندد. کاربرانی نیز که از چنین روش‌هایی استفاده می‌کنند، با چند بار استفاده دچار مشکل شده و ممکن است اکانت خود را نیز از دست بدهند.

۵- تبدیل اکانت معمولی به اکانت تجاری از بازخورد عمومی اکانت شما 
می‌کاهد.اینستاگرام اکانت‌های عادی و تجاری را دقیقا به یک شکل مورد ارزیابی قرار می‌دهد و از نظر پارامترهای نمایش پست‌ها در جستجوی اینستاگرام و تایم‌لاین، هیچ تفاوتی قائل نمی‌شود.

۶- استفاده از هشتگ‌های فراوان کار بدی است.در دریایی از اطلاعاتی که در اینستاگارم وجود دارد، هشتگ‌ها همچون فانوس دریایی عمل کرده و شما را به سرمنزل مقصود می‌رسانند و اینستاگرام به هیچ وجه در زمینه هشتگ محدودیتی ایجاد نکرده است. 

000
خواندن 1733 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

گروه مشاوران بازاریابی راه برتر مجموعه ای را فراهم نمودند تا خدمات دیجیتال مارکتینگ ، مشاوره کسب و کار، برند سازی و تبلیغات با مناسب ترین هزینه و کمترین زمان را ارائه دهند. این مجموعه آماده ی ارائه ی خدمات متعدد و مورد نیاز در این راستا برای شما عزیزان می باشد.

آخرین مقالات

برندینگ یا برندسازی به چه معناست؟

برندینگ یا برندسازی به چه...

برند شما معرف کسب و کارت...

خدمات

خدمات

خدمات مجموعه راه برتر مش...

آشنایی اجمالی با فرآیندهای دیجیتال مارکتینگ

آشنایی اجمالی با فرآیندها...

از حدود ۱۰ سال قبل طراحی...

بیزینس پلن يا طرح كسب و كار چيست؟

بیزینس پلن يا طرح كسب و ك...

در پاسخ به سوال بیزینس پل...

رمز موفقیت در کسب و کارهای اینترنت

رمز موفقیت در کسب و کارها...

رمز موفقیت در کسب و کاره...

اشتباهات رایج دراینستاگرام چیست؟

اشتباهات رایج دراینستاگرا...

در اين پست در مورد باورها...